3 sportowe podcasty, które przydadzą się podczas treningu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o aktywności fizycznej i poznać opinie ekspertów? Te podcasty są dla Ciebie!

“Podcast do biegania”

Pierwsza seria nagrań zakończyła się pod koniec ubiegłego roku, jednak fani podcastu czekają na jego wznowienie. Póki co słuchacze otrzymali 16 około godzinnych odcinków dotyczących specyfiki treningu biegowego, osiąganiu wyznaczonych celów i zdrowym trybie życia.

Bieganie z treningbiegacza.pl – podcast do biegania

“Okiem Dietetyka”

Podcast nagrywany jest przez Violę Urban jedną z członkiń zespołu Okiem Dietetyka Team, który zajmuje się promowaniem zdrowego żywienia, wiedzy o produktach spożywczych oraz ich składzie. Podczas godzinnych programów można uzyskać szeroką wiedzę nie tylko odnośnie wartości odżywczych konkretnych produktów, ale także poznać nowe przepisy i ciekawostki kulinarne.

“Praktyczna strona treningu”

Prowadzony przez Artura Mohra program dotyczy wielu dziedzin sportu i codziennej aktywności fizycznej. Z poszczególnych odcinków można uzyskać informacje z zakresu psychologii sportu, dietetyki, fizjoterapii, ortopedii czy zasad efektywnego treningu. Do programu są zapraszani goście uznawani w swoich dziedzinach za ekspertów.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nie bój się zmian! Przedstawiamy 10 zalet życiowych metamorfoz
Nie bój się zmian! Przedstawiamy 10 zalet życiowych metamorfoz
Zmiany w życiu są motorem rozwoju człowieka. Nawet jeśli są to nieprzyjemne i nieoczekiwane zmiany, nadal dają nam bezcenne doświadczenie i wiedzę.
Jak przebiega leczenie autyzmu u dzieci?
Jak przebiega leczenie autyzmu u dzieci?
Leczenie autyzmu u dzieci jest złożonym procesem, który wymaga zindywidualizowanego podejścia i uwzględnienia specyficznych potrzeb każdego dziecka. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, jakie metody i podejścia są stosowane w terapii autyzmu u dzieci.
Jak dostarczyć organizmowi witaminy i minerały?
Jak dostarczyć organizmowi witaminy i minerały?
Coraz szybszy styl życia, stres, spożywanie przetworzonej żywności, a także wzmożony wysiłek intelektualny i fizyczny mogą prowadzić do osłabienia organizmu.
Ostatnie wpisy